Betonowe umywalki

Coraz więcej osób przekonuje się do betonowych ścian w mieszkaniach czy domach prywatnych, również podłóg, blatów i wreszcie … umywalek z kamienia.

kwadratowa umywalka z kamienia w kolorze szarym połączona z białymi meblami

Betonowa umywalka w łazience.

Beton jest materiałem bardzo wytrwałym. Można go lakierować, szlifować, odbijać w nim wzory, dzięki czemu można uzyskać różne jego faktury. Ci , którzy nie są do końca przekonani do jego trwałości lub nie lubią jego struktury, mogą zastosować różnorodne masy żywiczne, które go naśladują. 

szara podwójna umywalka z kamienia w jednym ciągu zestawiona z jasnym drewnem i

Podwójna betonowa umywalka.

podłużna umywalka z kamienia z dwiema bateriami podtynkowymi połączona z białymi ścianami i czarną cegłą.. Oświetlenie led na całej długości lustra znajdującego się nad umywalką i na pod przysznicem na wysokości stóp

Betonowa umywalka.

Beton można łączyć z bardzo modernistycznymi, prostymi elementami wnętrza jak i stylizowanymi, starymi na zasadzie mocnego kontrastu, co mi osobiście podoba się o wiele bardziej!

prosta umywalka z kamienia w surowej łazience z poustawianymi figurkami dinozaurów

Betonowa umywalka e rustykalnej łazience.

Istnieje możliwość zarówno zakupu umywalki betonowej jako gotowego produktu od producentów sanitariatów, jak i zamówienia jej według indywidualnego projektu w specjalistycznych firmach. Daje to wiele możliwości. Umywalka może mieć różne kształty i rozmiary. Można już znaleźć firmy w Polsce, które podejmą się zadania stworzenia betonowej umywalki na zamówienie.

głęboka podwieszana umywalka z kamienia w jasnej łazience

Betonowa głęboka umywalka.

 

umywalka z kamienia w dwóch kształtach, dwóch aranżacjach

Betonowe umywalki w dwóch odsłonach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii WYPOSAŻENIE ŁAZIENKI i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.