ULTRA KABINA ULTRA ROZWIĄZANIE!

Kabina prysznicowa w biało żółtej aranżacji z nowoczesną podwieszaną miską ustępową

Kabina prysznicowa ULTRA w żółtej aranżacji.

Od kiedy moja mama „zagoniła” mnie kiedyś do mycia łazienki, od wtedy doskonale pamiętam ogromny problem z myciem kabiny prysznicowej! 🙂

I może dlatego, że obowiązek ten nie był nigdy moim ulubionym, zwracam zawsze ogromną uwagę na jej wybór. Kiedyś, co prawda, kabina prysznicowa własnoręcznie wykonana przez mojego tatę, była dość siermiężna mimo swej doskonałości, a jej mycie było nie lada wyzwaniem! Tym bardziej, że dodatkowo nie było odpowiednich środków do jej czyszczenia.

Dziś jest inaczej. Jest szeroki wachlarz kabin do wyboru, a zakup ostatecznej wersji weryfikuje cena.  Trochę już ich powybierałam dla klientów i z klientami, naszukałam się rozwiązań, okuć, z dostępnych, gotowych produktów oraz na specjalne zamówienie u producenta lub szklarza. Przy jednoczesnym dbaniu o koszta, a nie jest to łatwe, gdyż każda „nowość”, zastosowana technologia, to spory dodatkowy wydatek. Mogę więc śmiało pochwalić się dużym doświadczeniem. Zawsze jednak przewija się temat czyszczenia, zarówno szkła jak i profili, i jest on priorytetowy.

Otóż na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie, które wychodzi na przeciw tymże właśnie problemom. To kabiny ULTRA firmy KOŁO.

Nie dosyć, że szkło jest pokryte powłoką Reflex, która ułatwia mycie i zapobiega osadzaniu się kamienia to jeszcze zaadaptowano rozwiązanie z szyb samochodowych o nazwie ScreenGuard, które powoduje, że szyba nawet po mocnym uderzeniu nie rozpada się i nie kruszy a jedynie pęka!

(podczas dokonywania wyborów kabin, zawsze pojawia się pytanie czy powłoka Reflex jest potrzebna (bo to dodatkowy wydatek) i czy się sprawdza. Odpowiadam więc również teraz: TAK! Sprawdzone, potwierdzone, również osobiście!)

W kabinach ULTRA zadbano również o to by czyszczenie profili było łatwe. Drzwi są przesuwne, na ukrytych rolkach, dolna część drzwi przylega do profilu za pomocą magnesów  neodymowych, które nie ulegają rozładowaniu. Dzięki temu dolną część ścianki można popchnąć (system Push2Clean) zyskając nieograniczony dostęp do wszystkich zakamarków!

Profile kabiny są estetyczne, na łączeniu poszczególnych jej elementów (drzwi, ścianki) nie ma ich wcale, co daje kabinie wizualną lekkość. Występują w wersji kwadratowej jak i okrągłej, w kilku rozmiarach. Producent proponuje również, jako dodatkowy asortyment, wieszaki na ręczniki, montowane do górnego profilu, co jest niezmiernie przydatne, wiem bo to nierzadki problem!

Ale o poszukiwaniach miejsc na ręczniki w jednym z kolejnych postów….

Polecam również ze względu na cenę, bo jest ona akceptowalna jak na zastosowane rozwiązania i w porównaniu do produktów innych firm.

Kabina prysznicowa  zamknięty górny profil

Kabina prysznicowa ULTRA – zamknięty górny profil.

Kabina prysznicowa  dolny profil

Kabina prysznicowa ULTRA – dolny profil.

Kabina prysznicowa z magnetycznymi zawieszkami w dolnej części

Kabina prysznicowa ULTRA posiada magnetyczne zawieszki dolne.

Kabina prysznicowa screenGuard

Kabinaprysznicowa ULTRA – ScreenGuard.

Kabina prysznicowa z zamontowanym relingiem na ręcznik

Kabina prysznicowa z kolekcji ULTRA ma możliwość zamontowania relingu na ściance.

 

Więcej produktów z kolekcji ULTRA znajdziecie pod adresem:

http://www.kolo.com.pl/kolekcje/ultra/

Ten wpis został opublikowany w kategorii ARANŻACJE ŁAZIENKI i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „ULTRA KABINA ULTRA ROZWIĄZANIE!

  1. Pingback: KABINA PRYSZNICOWA w loftowym stylu | Inspirująca Łazienka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.